| afmetingen-product | 126 x 82 x 60 |
|---|---|
| accu | 12V7ah |
| motor | 2x12V 2x 35 watt |
| aanbevolen-leeftijd | 1 – 6 jaar |
| aantal-versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit |
| aantal-zitplaatsen | 1 Persoons voertuig |
| afstandsbediening | 2.4GHz, Ja |
| banden | Rubber (EVA) |
| gordel | Driepunts, Ja |
| Kleur | Wit |
| metallic-gespoten | Ja |
| Multimedia | Diverse geluiden op het stuur, Mp3 |
| openslaande-deuren | Ja |
| rem | Stopt automatisch bij gas los |
| start-wijze | Startknop |
| stoel | Leer |
| verlichting | Achterlichten, Ja, Koplamp |
| voltagemeter | Nee |
| {attributenam | 126 x 82 x 60 |
| Afmetingen doos | 130 x 68 x 49 |
| Gewicht doos / auto | 28kg / 21kg |
| Merk | Mercedes-Benz |
In stock
Mercedes GL63 AMG wit 12v FULL options
Of 3x €83,00, 0% rente
Mercedes-Benz licentie auto met een perfecte afwerking.
Alle details in de juiste verhoudingen maken deze auto tot een echte topper.
Uiteraard zijn alle nieuwste snufjes aanwezig o.a: 2.4ghz soft start afstandsbediening, lederen stoel, rubberbanden (eva) en een fantastische “paint job” met echte lak.
€ 249,00











