| afmetingen-product | 108x66x55cm |
|---|---|
| accu | 2x6V7ah = 12V |
| motor | 2x12V 35W |
| aanbevolen-leeftijd | 1 – 6 jaar |
| aantal-versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit |
| aantal-zitplaatsen | 1 Persoons voertuig |
| afstandsbediening | 2.4GHz, Ja |
| banden | Rubber (EVA) |
| gordel | Ja |
| Kleur | Zwart |
| metallic-gespoten | Ja |
| Multimedia | Aux input, Diverse geluiden op het stuur, Mp3, SD kaart |
| openslaande-deuren | Ja |
| rem | Stopt automatisch bij gas los |
| start-wijze | Startknop |
| stoel | Leer |
| verlichting | Achterlichten, Ja, Koplamp |
| voltagemeter | Ja |
| {attributenam | 108x66x55cm |
| Afmetingen doos | 110x58x41cm |
| Gewicht doos / auto | 18.5kg / 14.5kg |
| Merk | Audi |
In Stock
Audi Q8 12v metallic zwart leer / afstandsbediening / Rubberbanden
Of 3x €86,33, 0% rente
Deze prachtige Audi Q8 is geheel geproduceerd onder licentie van Audi AG.
En dat is te zien. Alle details kloppen verbluffend en de specificaties zijn dik in orde. De auto zit bomvol met de nieuwste accessoires op kinderauto gebied.
oa , 2.4ghz softstart RC, echte deuren , lederbekleding , eva ( rubber wielen ) multi media unit.
€ 259,00











