| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 73 × 44 cm |
| afmetingen-product | 120x64x47cm |
| accu | 12V7ah |
| motor | 2x12V |
| aanbevolen-leeftijd | 1 – 6 jaar |
| aantal-versnellingen | 3 vooruit en 1 achteruit op de rc en high/low en achteruit op het gaspedaal |
| aantal-zitplaatsen | 1 Persoons voertuig |
| afstandsbediening | 2.4GHz, Ja |
| banden | Plastic wielen met rubber loopvlak |
| gordel | Driepunts |
| Kleur | Wit |
| metallic-gespoten | Nee |
| Multimedia | Aux input, BlueTooth, SD kaart, Touch screen, Verhaaltjes & muziek |
| openslaande-deuren | Ja |
| rem | Stopt automatisch bij gas los |
| start-wijze | Startknop |
| stoel | plastic |
| verlichting | Ja |
| voltagemeter | Ja |
| {attributenam | 120x64x47cm |
| Afmetingen doos | 118x58x32cm |
| Gewicht doos / auto | 18.5kg / 14.5kg |
In Stock
bumper car bots auto wit met verlichting en afstandsbediening
Of 3x €58,33, 0% rente
Maak je klaar om te draaien! Met deze nieuwste elektrische bumper auto kun je 360 graden ronddraaien. Met zijn eenvoudige joysticks, of op afstandsbediening bestuurbaar. Deze bumper auto is voorzien van spectaculaire lichten. Eenvoudig te gebruiken, geen montage. Sluit alleen de batterij aan en het kind is klaar om te gaan.
Ready, set, go!
Highlights:
- Veiligheidsgordel
- Geen montage
- Werkende led verlichting rondom
- 360 graden draaibaar
- Rubberen bumper
- Sterke accu
Type Bumper Car
Kleur Wit
Soort accu 6V
Voertuig garantie 6 maanden
Aanbevolen leeftijd 1,5 jaar – 6 jaar
Entertainment Ja
Afstandsbediening Ja
Soort verlichting Rondom led verlichting
Materiaal stoel Plastic
Materiaal banden Volledig rubber
Veiligheidsgordel Ja
Soft start Ja
Zitplaatsen 1 zitplaats
Maximum snelheid 3.1 km/u
Rijtijd 60-120 minuten
Laad tijd indicatie (eerste keer) 5 uur
Afmeting verpakking (LxBxH) 73x73x44 cm
€ 175,00










