| afmetingen-product | 110x77x54 cm |
|---|---|
| accu | 2x 12V9ah |
| motor | 2x24V 200W 25.000RPM |
| aanbevolen-leeftijd | 3 tot 10 jaar |
| aantal-versnellingen | 2 |
| aantal-zitplaatsen | 1 Persoons voertuig |
| afstandsbediening | Nee |
| banden | Voor Eva/ rubber achter kunststof |
| gordel | Ja |
| Kleur | Rood, Zwart |
| metallic-gespoten | Nee |
| Multimedia | BlueTooth, FM Radio |
| openslaande-deuren | Nee |
| rem | Stopt automatisch bij gas los |
| start-wijze | Startknop |
| stoel | plastic |
| verlichting | Nee |
| voltagemeter | Nee |
| {attributenam | 110x77x54 cm |
In Stock
Drift Kart Fast track rood 24V , 2x12V9ah accu, 15Km/h, 200W motors
Of 3x €99,67, 0% rente
24 Volt Super drift kart met geweldige prestaties.
Deze kart kan een snelheid tot wel 15km/h halen.
De voorbanden zijn rubber en de achterwielen van kunststof.
Door de dubbele zware 9AH accu kan je prachtige burn-outs en powerslides maken.
€ 299,00












