| afmetingen-product | 106cm x 62cm x 54cm |
|---|---|
| accu | 1 x 12V7ah |
| motor | 2x12V |
| aanbevolen-leeftijd | 1 – 5 jaar |
| aantal-versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit |
| aantal-zitplaatsen | 1 Persoons voertuig |
| afstandsbediening | 2.4GHz, Ja |
| banden | Plastic wielen met rubber loopvlak |
| gordel | Driepunts, Ja |
| Kleur | Zwart |
| metallic-gespoten | Ja |
| Multimedia | Aux input, BlueTooth, Diverse geluiden op het stuur, FM Radio, Mp3, SD kaart |
| openslaande-deuren | Ja |
| rem | Stopt automatisch bij gas los |
| start-wijze | Startknop |
| stoel | Kunst-leder |
| verlichting | Achterlichten, Ja, Koplamp |
| voltagemeter | Ja |
| {attributenam | 106cm x 62cm x 54cm |
| Afmetingen doos | 103cm x 58cm x 32.5cm |
| Gewicht doos / auto | 17 kg |
| Merk | Mercedes-Benz |
In Stock
Mercedes G63 AMG 12v Metallic zwart FM radio, leer & Bluetooth
Of 3x €76,33, 0% rente
Deze G63 AMG jeep is een tijdloos icoon geworden onder de terreinwagens. Dit model heeft de stoere onverzettelijke looks, gecombineerd met alle moderne snufjes die er
op kinderauto’s te vinden zijn. Dus geheel bij de tijd met zelfs lederen stoel , FM radio ,BT , usb port en de softstart 2.4ghz afstandsbediening.
€ 229,00










